fbpx

Ettevõttest

Põhja Mööbel OÜ on 2002a. asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille missiooniks on pakkuda kõrgekvaliteedilist eritellimusmööblit, mis vastab täpselt kliendi soovidele ja vajadustele.

Meie ettevõttes töötavad kogenud mööblimeistrid, kes on pühendunud oma ametile. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale ja furnituuri. Meie tootevalikusse kuuluvad nii kodumööbel kui ka kontori- ja avaliku ruumi sisustus. Pakume klientidele täislahendusi, alates disainiprojektist kuni  mööbli paigaldamiseni kohapeal. Meie tooted on loodud vastama kõrgetele funktsionaalsuse, mugavuse ja kestvuse standarditele. Meie missioon on luua mööblit, mis kestab põlvest põlve. Hindame klientide rahulolu ning pakume alati personaalset ja professionaalset teenindust. Meie mööbel muudab teie eluruumid stiilsemaks, mugavamaks ja kodusemaks!

Aitame luua sobiva ja kaasaegse disaini, pakkudes professionaalset. Teie mööbli valmistamisel kasutame ainult kvaliteetseid materjale, mille valikut uuendame pidevalt. Köögimööbli juurde pakume laialdast valikut kodumasinaid, valamuid, segisteid ja muid tarvikuid, et muuta Teie uus köök funktsionaalseks ja mugavaks töökeskkonnaks.

Tegevusalad ja teenused:

N

Mööbli kavandamine ja kujundamine

N

Mööbli tootmine

N

Mööbli kokkupanek ja paigaldus objektil